Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjja Luigj Gurakuqi, Pall 73, Ap 1, Kati 1, Elbasan
  • Elbasan, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

ALB-Progres

Scan me
Elbasan, Shqipëri albprogres.org

Përshkrimi i kompanisë

Alb-Progres e ushtron aktivitetin e saj sot në të gjithë Qarkun Elbasan, Korce & Pogradec
AlbProgres numeron aktualisht 8 Zyra te cilat ndodhen: 2 Ne Elbasan, Shirgjan, Cerrik, Belesh, Mollas, Korce dhe Pogradec.

Objekti i kesaj Shoqërie është që të marrë depozita me ose pa interes nga antarët dhe t’iu japë antarëve kredi sipas rregullores e statutit të Shoqërisë.