Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ABITA...vendi ku do të gjeni gjithçka që ju duhet për ta bërë shtëpinë tuaj më të ëmbël, për një kuzhinë plot stil me porcelanin Made in Italy, e për gatime plot shije me tiganët e cilësisë italiane, TVS! Vitapur eshte pjese e Abita shpk. Vitapur eshte franchize Sllovene prezente ne te gjithe Europen dhe prej me teper se 1 vit edhe ne Shqiperi, Abita dhe Vitapur tregton cdo gje i duhet nje shtepie.