Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Expert Dental Clinic

Përshkrimi i kompanisë

Expert Dental Clinic ka si synim kryesor të saj promovimin e shëndetit oral si dhe ofrimin e shërbimeve dentare te ndryshme nëpërmjet një shërbimi të specializuar dhe profesional të niveleve të larta. Rr Llazi Miho, Kombinat Tirane Tirana, Albania

Punët aktive nga Expert Dental Clinic

Tirane, Shqipëri 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.