Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


FOURS trading

Tirane, Shqipëri Shitjet, Blerje

Përshkrimi i kompanisë

FOURS trading, me nje eksperience 20 vjecare ne treg, meret me tregetimin dhe shitjen me shumice te artikujve te kancelarise, lodrave dhe artikujve te tjere sezonale. Eshte importues dhe distributor i nje shumellojshmerie produktesh te nje cilesie te larte brenda vendit.

Punët aktive nga FOURS trading

Financier/e FOURS trading

Financier
Tirane, Shqipëri 01-12-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.