Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


MARTINI sh.p.k

Përshkrimi i kompanisë

Prodhimi dhe zbatimi i fasadave te vazhduara apo te sistemeve te ndryshme te fasadave, dyerve, dritareve, vetratave, kangjellave, paneleve sandwich, paneleve te drurit apo produkteve te ndryshme ne fushen e aluminit, te celikut dhe te xhamit, per punime te brendshme dhe te jashtme, te aksesoreve te tyre, etj. Supervizimi i punimeve te kryera nga firma te tjera per zbatimin e projekteve ne fushen e aluminit, per montimin e dyerve, dritareve, kangjellave dhe strukturave te ndryshme te aluminit, te celikut, te paneleve te ndryshme, aksesoreve te tyre, etj.