Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Royal - 2

Përshkrimi i kompanisë

Royal shpk është kompani projektuese ndërtimore e cila përpiqet gjithnjë të ruajë nivele të larta në: projektim, ndërtim, profesionalizëm si dhe shumë korrektësi në marrëdhëniet me klientët - blerësit e saj. Është kompani projektuese - ndërtuese e hapësirave publike dhe private. Puna jonë ndikon edhe në ngritjen e ekonomisë si dhe përmirësimin e cilësisë së jetës në vendin tonë.

Punët aktive nga Royal - 2

Prishtinë, Kosovë 30-08-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.