Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Baruti Group SHPK

Përshkrimi i kompanisë

Kompania “Baruti Group” ka mbi dhjetë vite përvojë në fushën e ndërtimtarisë. Përgjatë këtyre viteve kemi arritur të përfundojmë shumë projekte me sukses, duke u bërë kështu një nga kompanitë më të kërkuara në vend. I gjithë ky sukses është arritur falë një pune dhe përkushtimi të lartë. Ne do të vazhdojmë edhe në të ardhmen të sjellim tek ju ndërtime të veçanta dhe të kualitetit të lartë, të cilat do të përmbushin të gjitha kërkesat tuaja.

Punët aktive nga Baruti Group SHPK

Prishtinë, Kosovë 29-08-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.