Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


District 11 Gaming Center

Përshkrimi i kompanisë

Gaming Center ne Laprake, Tirane e perbere nga 40 kompjutera me performance te larte dhe 8 Play Station 4 Pro (4k). We are a local Gaming Center made of a Community who enjoys gaming and and makes the most fun of it. In the other hand, the greatest aim is to find young talents and accompany them along their way to becoming worldwide champions. • Web; https://district11.al/ • Instagram: district11gameingcenter

Punët aktive nga District 11 Gaming Center

Menaxher District 11 Gaming Center

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 28-08-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.