Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Terranova

Përshkrimi i kompanisë

Marka është krijuar në 1988 dhe është një nga markat më të rëndësishme evropiane me kosto të ulët të modës së re dhe urbane, me 463 pika të shitjes në 39 vende. Dyqanet menaxhohen direkt nga kompania (flamuj) ose duke përdorur formatin e ekskluzivitetit ‘mbi bazën e shitjes ose kthimit’. Terranova style stili i modës së përditshme ’dallon për imazhin e tij të arritshëm dhe gjithmonë të freskët, të thjeshtë dhe të ftohtë në të njëjtën kohë. Përvoja e Terranova bazohet në tre koncepte kryesore: e lehtë për tu veshur, një produkt që i përshtatet të gjithëve; i lehtë për tu blerë, falë çmimit të tij të përballueshëm; e lehtë për të jetuar, falë ndjenjës së lirisë dhe freskisë që mund të marrësh frymë brenda çdo pike Terranova. Linjat e veshjeve: Veshje për meshkuj, veshje femrash, veshje për fëmijë, pajisje shtesë, shtëpi të brendshme. 463 dyqane, 39 vende, 14 koleksione veshjesh çdo vit, 16 vende të tregtisë elektronike