Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


Studio e Konsulences dhe Ekspertizes Profesionale

Tirane, Shqipëri www.skep.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Aktualisht shoqeria ofron sherbimet e vleresimit te pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme per pjesen me te madhe te sistemit bankar dhe jo vetem ne Republiken e Shqiperise.

Punët aktive nga Studio e Konsulences dhe Ekspertizes Profesionale

Inxhinier per vleresimin e pasurive Studio e Konsulences dhe Ekspertizes Profesionale

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 22-08-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.