Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Ofrimi i shërbimit Konsulencë Biznesi Web Marketing; projektimin, krijimin, menaxhimin, koordinimin, shpërndarjen e shitjen e shërbimeve të aktiviteteve (shërbime informacioni, asistencë, mbështetje e shitje telefonike) të Centralit telefonik dhe asistencë telefonie, drejtëpërdrejtë dhe /ose jodrejtëpërdrejtë për llogari të veten ose për të tretët; krijimin e database-ve dhe krijimin e të gjitha aktiviteteve të lidhura me përpunimin, koordinimin, ruajtjen dhe sigurimin e të dhënave dhe informacioneve të ndërmarrjeve; Sidoqoftë, asgjë nuk do të interpretohet këtu si kufizim i mundësisë së shoqërisë për të hyrë në tregje apo aktivitete dhe operacione të tjera tregtare pavarësisht se këto aktivitete të mundshme nuk janë përmendur këtu shprehimisht.

Nga DEUX Albania

Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë