Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Punsohu.eu

Përshkrimi i kompanisë

PUNSOHU EU tashmë është e angazhuar në shumë projekte madhore të cilat kanë për qëllim implementimin e strategjive të reja të kompanisë. Në kuadër të këtyre projekteve në planifikojmë që së shpejti të hapim Shkollëën Gjermane dhe Qendrëën e Thirrjeve e cila do funksionojë në Gjuehn Gjermane, Kruate dhe Arabishtë.