Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Kompania COIN u themelua në vitin 1941, fillimisht si dyqan zejtar (makinist). Dyqani funksionoi si i tillë deri në fillim të vitit 1990. Dyqani u regjistrua si NTSHP COIN në vitin 1991 në Prishtinë, në të njejtin lokacion ku është edhe sot. (Rr. Ilaz Agushi Nr. 48c, Prishtinë). Fillimisht shërbimet që Kompania ofronte ishin: Hapja e sefave, nderrimi i bravave (punimi i bravave) dhe modifikimet e të gjitha llojeve të sefave dhe bravave. Në periudhen pas vitit 1999, COIN vazhdoi me aktivitetet e njejta; furnizimin, servisimin dhe hapjen e sefave (sidomos sefave të cilët kishin mbetur të mbyllur si pasojë e luftës në Kosovë), dhe gjithashtu rehabilitimin e trezoreve të Shërbimit të Kontabilitetit Shoqëror. Tani COIN është Kompani lidere në fushën e sigurisë fizike, duke ofruar sisteme mekanike, mekatronike dhe duke zhvilluar softverw dhe harverë në bazë të nevojave specifike të klientëve.