Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

InfoSoft Office Prishtina është themeluar në vitin 2011 për të ofruar shërbimt tona në tregun Kosovar. Kompania ka punësuar 15 punonjës të kualifikuar që ofrojnë një gamë produktesh dhe shërbimesh të ngjashme me InfoSoft Office Tirana. InfoSoft Office Prishtina tregton produkte kancelarike, konsumabla, letër të formateve të ndryshëm për përdorim zyrash e shtypshkronjash si dhe produkte shkollore. InfoSoft Office Prishtina zotëron një pjesë të konsiderueshme të tregut Kosovar si pasojë e eksperiencës 20 vjeçare në këtë industri të themeluesve të saj.

Nga Infosoft Systems

Prishtinë, Kosovë 26-07-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Prishtinë, Kosovë 29-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë