Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Mik Group

Përshkrimi i kompanisë

Rreth nesh Grupi MIK u themelua në vitin 2012 dhe ofron shërbime të marketingut dixhital të përshtatur për kompanitë zvicerane. Ekipi ynë është i bazuar në Cyrih dhe Prishtinë dhe përbëhet nga 18 punonjës të kualifikuar. Si një kompani partnere Google, ne aktualisht shërbejmë më shumë se 60 kompani, duke përfshirë drejtuesit e tregut në industri të ndryshme dhe kompani të njohura ndërkombëtarisht, si Philips, Beiersdorf dhe BMW.