Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

4
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Kujtesa u themelua në vitin 1995 si shitës me pakicë i pajisjeve kompjuterike dhe më vonë u bë ofrues i shërbimeve të internetit. Në vitin 2006, Kujtesa hyri në tregun e televizionit kabllor në Kosovë. Sot, platforma televizive Kujtesa përmban mbi 160 kanale, duke përfshirë platformën e kanalit KSport.Kujtesa ofron zgjidhje të cilësisë së lartë për tregun e Kosovës në fushat e internetit, televizionit digjital dhe telefonisë fikse. Ne jemi gjithmonë në avantazh të teknologjisë botërore dhe në ballë për realizimin e tyre në Kosovë.Kujtesa kushton vetveten për të ofruar shërbime për nevojat e bizneseve dhe familjeve, dhe u ofron atyre zgjedhje me një çmim të arsyeshëm që përputhet pikërisht me kërkesat e tyre. Kujtesa ofron konsumatorëve shërbime që e bëjnë përvojën e tyre të jetesës, punës, të mësuarit dhe argëtimit më të avancuar.

Nga KUJTESA

Prishtinë, Kosovë 01-08-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Ferizaj, Kosovë 02-08-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Prishtinë, Kosovë 02-08-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Gjilan, Kosovë 02-08-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë