Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


OXA Group

Ferizaj, Kosovë Prodhim www.oxa-group.com

Përshkrimi i kompanisë

Oxa Group është aksionar i disa kompanive që janë të përfshirë në investime dhe industri të ndërtimit, përpunimit të drurit dhe industrisë së prodhimit të mobiljeve, arsimit, industrisë së telekomunikacionit, prodhimit të bizhuterive dhe shitjes me pakicë dhe shumicë. Portofoli i produkteve të Oxa Group mund të personalizohet për të mbështetur një shumëllojshmëri të gjerë të detyrave, teknologjive dhe nevojave individuale gjithmonë në mendje me përdoruesit e fundit, nëpërmjet praktikave të qëndrueshme mjedisore dhe fleksibilitetit përpara-të menduarit.Oxa Group dhe filialet e saj janë të përfshirë si Kontraktues të Përgjithshëm në shumë Projekte Tregtare, Banesore dhe Ndërtimore, duke krijuar hapësira të mëdha për njerëzit që do të punojnë në to. OXA gjithashtu siguron një menaxhim të vazhdueshëm të teknologjisë së lartë dhe të vazhdueshme në përputhje me nevojat e konsumatorëve në të gjitha fazat e Zhvillimit. Ne vazhdimisht gjenerojmë ide të reja për klientët gjatë gjithë fazave që bëjmë biznes me ta dhe jemi gjithmonë të gatshëm për ndryshime pozitive që vijnë nga partnerët tanë.Sherbimet qe ofrojme neve konsistojne ne ndertim,mobilje,menaxhim i aseteve,BPO,menaxhimi i projekteve,arsim etj.