559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Hotel International Prishtina&SPA

Prishtinë, Kosovë Hoteleri/Restorant/Bar www.hotelinternationalprishtina.com

Përshkrimi i kompanisë

HOTEL INTERNATIONAL PRISHTINA & SPA ndodhet në Veternik, me një pamje të bukur mbi Prishtinën.Një oazë e vërtetë që ju jep dy restorante me ushqime franceze, italiane dhe tradicionale. Me një infrastrukturë të madhe të qytetit për organizimin e seminareve. Me INTERMECO bar dhe piano bar, ne ju ofrojmë një qëndrim të paharrueshëm. Ne ofrojmë një SPA elite, qendër palestër dhe pishinë të brendshme më të madhe të qytetit. Me 550 metra katror, ​​qendra jonë SPA ju ofron një relaksim të paharrueshëm. Është i kompletuar me një pishinë me gjatësi 16 metra, Jacuzzi, sauna, palestër dhe masazh. Gjatë qëndrimit tuaj ju mund të shijoni pije të ndryshme si kafe, minerale dhe kokteje.

Nga Hotel International Prishtina&SPA

Banakiere (Femer) Prishtinë Hotel International Prishtina&SPA

Specialist
Prishtinë, Kosovë 10-07-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë