Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


EMERALD HOTEL

Prishtinë, Kosovë www.EmeraldHotel.info

Përshkrimi i kompanisë

Si resort hotel dhe hoteli i parë i Konferencave në Kosovë, Hoteli Emerald kombinon elegancën me komoditete dhe shërbime luksoze. Hoteli Emerald gjendet në magjistralen kryesore Prishtinë - Shkup, vetëm 10 minuta vozitje nga qendra e Prishtinës dhe 15 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Hoteli Emerald qëndron si një destinacion unik i takimeve dhe ngrënies, me tre restaurante të veçanta, një lounge bar që shërben ushqime të lehta dhe ëmbëlsira, si dhe shërbim dhome 24 orësh. Komoditetet dhe shërbimet e mrekullueshme përfshijnë privilegje të prenotimit në Spa-në e pakrahasueshme dhe klubin e ri sportiv, ku ekziston një pishinë e hapur 25 metrash, fushë tenisi, si dhe bar dhe restaurant me shërbim të plotë. Me hapësirë të madhe dhe shërbime e komoditete të mrekullueshme, Hoteli Emerald është një hotel i ndërtuar me shije, që ofron një eksperiencë intime. Zgjedhni njërën nga dhomat dhe suitat e mobiluara me kujdes dhe të dizajnuara për t’ju bërë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj. Personeli i dedikuar i shërbimit të hotelit është trajnuar që të përkujdeset për çdo nevojë tuajën, dhe vëmendja ndaj detajeve është tipari ynë dallues. Ofrojmë një listë të gjatë shërbimesh, akomodim të gjerë dhe staf profesional, të cilët sigurisht e kënaqin edhe udhëtarin më të sofistikuar. Pavarësisht nëse jeni këtu për një ditë apo një javë ne synojmë t’ju kënaqim dhe asnjë kërkesë nuk është e tepërt për t’ju siguruar një vizitë të paharrueshme.