Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


interAdria

Prishtinë, Kosovë Telekomunikacionit interadria-ks.com

Përshkrimi i kompanisë

interAdria është një kompani zhvillimore për softuer, telekomunikim dhe arsim që ofron shumë shërbime të rëndësishme që sot janë të përfaqësuara si disa nga nevojat më domethënëse për shoqërinë tonë.InterAdria është themeluar në vitin 1989 në Prishtinë si një biznes i vogël me pronësi të familjes në pronësi të familjes, me qëllim duke krijuar një bazë të re të e-projektit për zhvillimin e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme në Kosovë. Që atëherë, InterAdria është rritur në hapa të mëdhenj dhe ka një kuptim të thellë të rajonit dhe ka shërbyer edhe më shumë agjencitë qeveritare dhe kompanitë e sektorit privat. konsultimi global me rritje të shpejtë dhe IT Products Company, ne ofrojmë zgjidhje të përballueshme të mundësuara nga standarde të rrepta të cilësisë që ndihmojnë klientët të arrijnë dhe mbajnë një avantazh të fortë konkurrues, duke ofruar kursime të konsiderueshme në vijën fundore. InterAdria ka ekspertizë të thellë në fushën e aplikacioneve të Internetit / Intranet që kanë punuar në aplikime dhe produkte kryesore për klientët kryesorë në mbarë Kosovën. Ofertat unike të shërbimit të InterAdria përputhen në mënyrë të përkryer me ofrimin e shërbimeve në Kosovë dhe vende të tjera fqinjë.