Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


AxlMobileri

Përshkrimi i kompanisë

AXL MOBILERI AXL MOBILERI·THURSDAY, JANUARY 17, 2019 Përvoja jonë e punës në treg ka vendosur një markë unike, e cila përcjell besushmërinë, disponoshmërinë dhe fleksibilitetin. Ajo që na dallon në tregun tonë të brëndshëm dhe të huaj është zgjedhja jonë e materialeve cilësore, përpunimin e tyre, orientimin drejtë modeleve të reja, produkte të dizanjuara me kujdes të detajuar dhë në shërbim të klientvëvë. Mbështetja jonë e klientit bazohet në parimin e të qënit gjithmonë atje për klientët tanë në dispozicion të tyre. Forca jonë qëndron në aftesinë tonë për të operuar me makineri të teknologjis së lartë dhe të kombinuar me modele tradicionale. Njohuritë dhë teknikat moderne janë themeli mbi të cilin në kemi ndërtuar reputacionin, besueshmërinë dhe suksesin tonë.