Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

Kompania "UNION" kryesisht vepron në territorin e Kosovës, dhe gjatë viteve kompania ka zhvilluar një rrjet të gjerë të shpërndarjes dhe marrëdhënie të shkëlqyera të punës me pikat e shitjes individuale. Duke shfrytëzuar burimet e kompanisë, Bashkimi ofron shërbime të shkëlqyera për Brands Partnere me qëllim të shitjes së produkteve në Kosovë. Kompania e Bashkimit ka një bazë në rritje të konsumatorëve dhe po zgjerohet me sukses në tregje të reja, duke iu përshtatur furnizimit me kërkesën, duke parandaluar inventarin e tepërt dhe të ardhurat e humbura. Avantazhet konkurruese te kesaj kompanie jane : • njerëzit • proceset • kapitali • lehtësira Kompania maksimizon fitimin nëpërmjet operacioneve efikase të brendshme dhe proceseve të prokurimit, duke ofruar një përzierje më të gjerë të produktit, duke i dhënë ato produkte më të shpejta dhe duke përmbushur kërkesat e konsumatorëve gjatë zhvillimit të tyre.