Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


SACH PIZZA

Prishtinë, Kosovë

Përshkrimi i kompanisë

Jemi piceri dhe ushqimore me lokacion ne Prishtine ,dhe ofrojme per klientet tone nje shumllojshmeri produktesh ushqimore. Ne sigurohemi qe porosia te jete e perpikte sipas kerkesave te klienteve .Stafi jone perbehet nga profesioniste duke bere te mundur qe klientet te krijojne nje imazh te mire per neve.