Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Greek Original Souvlaki

Tirane, Shqipëri Sherbim

Përshkrimi i kompanisë

Gjithcka nisi rreth 15 vite me pare, ne shtetin tone fqinj. Atje parta impaktin epre me kete ushqim "tradicional" grek. Fill me pas nderkmora iniciativen dhe guximin per te depertuar ne tregun grek. pas nje pervoja te gjate ne Greqi, vendosem