Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.




Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Elite Telecommunications

Telekomunikacionit

Përshkrimi i kompanisë

Elite Telecommunications eshte nje kompani qe ushtron aktivitetin ne Shqiperi ne base te leghislacionit shqiptar ne fuqi. Elite Telecommunications ka aktivitetin e saj te shtrire ne telekomunikacion (operator alternative dhe call center), si dhe ushtron aktivitetin be importin, Amballazhimin dhe tregetimin e detergjenteve pluhur dhe te lenshem nga Bashkimi Europian (kryesisht nga Austria dhe Cekia). Elite Telecommunications ka be pronesi marken e rregjistruar SPEED. Kjo eshte marka qe kompania tregeton te gjithe gamen e detergjenteve.