Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Bramac Sisteme per Cati Shpk

Përshkrimi i kompanisë

Import-eksport dhe tregtim i materialeve per tarrace dhe çati nga grupi BRAMAC,si kunder dhe pjese perberese dhe paisje te lidhura me keto materiale. Ofrimi i te gjitha llojeve te sherbimeve veçanerisht ato sherbime qe lidhen me perdorimin dhe aplikimn e materialeve per tarraca dhe çati te prodhuara nga grupi BRAMAC.