Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


"PE-VLA-KU" sh.p.k

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria “PE–VLA–KU” Sh.P.K. që nga viti 2005 është ndër kompanitë më të njohura dhe të mëdha në fushën e ndërtimit në Shqipëri dhe Kosove. Gjatë këtyre 10 viteve stafi profesional i “PE-VLA-KU” Sh.P.K ka projektuar dhe realizuar me sukses dhjetra projekte në ndërtim. Sot ndihemi krenarë, pasi shikojmë që kemi hedhur hapa të suksesshëm në ekonominë e lirë të tregut dhe me projektet tona jemi pjesë në zhvillimin e te dy vendeve.