344 Punë aktive

98364 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Profili i Korporatës Detyrimi ynë është që të përmbushim pritshmëritë e klientëve tanë përsa i përket llojit dhe cilësisë së shërbimeve tona. Autonomia dhe paanshmëria janë parimet themelore të aktivitetit tonë. Objektivi ynë është që të gjenerojmë fitime të qëndrueshme, të cilat do të përdoren për të zhvilluar më tej dhe për të siguruar mbarëvajtjen e kompanisë sonë. Ne jemi të angazhuar për të zhvilluar biznesin tonë në mënyrë etike dhe me përgjegjshmëri të lartë sociale dhe mjedisore. Ne njohim përgjegjësinë tonë për të kontribuar pozitivisht në komunitetin dhe shoqërinë që na mbështet. Suksesi ynë ekonomik bazohet në dedikimin dhe performancën e ekspertëve shumë të kualifikuar dhe të motivuar, të cilët janë pjesë e suksesit të organizatës sonë.

Nga TUV Austria

Tirane, Shqipëri 20-04-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë