344 Punë aktive

98363 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Glass Construction

Përshkrimi i kompanisë

Shoqeria ka per objekt veprimtarine ne fushen e tregtimit import-eksporti,me shumice dhe pakice ;punime vetrata,dyer dhe dritare alumini, fasada xhami, punime vetrata,dyer dhe dritare plastike,punime etalboni, perpunim xhami, ndertim,tregtimi te mallrave industriale,konfeksione etj.

Nga Glass Construction

Inxhinier Glass Construction

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 19-04-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë