368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Bio Center Albania

Përshkrimi i kompanisë

FILOZOFIA E BIOCENTER ALBANIA Në kushtet e një shoqërie që zhvillohet e përmirësohet çdo ditë, ne dëshirojmë t’i kthejmë klientët tanë tek natyra, vlerat rigjeneruese dhe shëruese, larg atyre artificiale dhe të zakonshme. BIOCENTER JU SJELL NATYRËN NË SHTËPINË TUAJ ÇDO DITË DHE GJITHMONË TË FRESKËT! Gjithçka në natyrë, bimët, kafshët, uji, toka dhe ajri, gjallëron shpirtin dhe trupin tuaj çdo ditë dhe përgjatë gjithë jetës. T’i marrësh ato nga natyra është sa e natyrshme, aq dhe me kërkesa të larta profesionale.

Nga Bio Center Albania

Tirane, Shqipëri 12-06-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë