Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2018
Themeluar


Dynamics Consulting GmbH

Tirane, Shqipëri Teknologjia e Informacionit www.dynamicsconsulting.de

Përshkrimi i kompanisë

Dynamics Consulting GmbH zhvillon dhe implementon zgjdhjet ERP dhe CRM bazuar ne platformen e Microsoft Dynamics, kryesisht per kompani te permasave mesatare dhe korporata nderkombetare te tregetise, sherbimeve dhe industrise. Zgjidhjet inteligjente per bisneset dhe sherbimet Cloud perfshihen ne paketen tone.