409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2015
Themeluar


Secrets of Nature

Tirane, Shqipëri Farmaceutike www.secretsofnatureltd.com/

Përshkrimi i kompanisë

Tregeti vajra bimor dhe nenproduktet e tyre, produkte farmaceutike dhe kozmetike me pakice, tregeti dhe prodhim produkte mjeksore me origjine bimore, pergatitje, tregetim dhe amballazhim produktesh kozmetike dhe mjekesore, farmaci me pakice dhe pajisje mjeksore per njerez.

SHËNDETI JUAJ NËN PËRKËDHELINË E NATYRËS

Ne mundohemi që të sjellim sekretet e natyrës që të jenë pjesë e jetës tuaj të përditshme. 100% natyrale dhe nën kujdesin e farmaciste Erionës, ne ju garantojmë që produktet tona do jenë gjithmonë në qendër të shëndetit dhe bukurisë tuaj.

Puna jonë në kërkim të ideales që vjen nga përdorimi i produkteve natyrale, na ka shtyrë që të gjejmë përbërësit më cilësor, ti kushtojmë syrin kritik çdo detaji sado i vogël, në mënyrë që të ofrojmë produkte të shëndetshme dhe të sigurt, pa efektet anësore që gjenden shpesh te produktet e industrisë sintetike.

Video

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë