Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Remax Invest

Përshkrimi i kompanisë

Remax Invest eshte pjese e Remax Albania . RE/MAX eshte rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz – klientët, konsulentët, brokerat/pronarët. Sigurimi i konsulentëve dhe brokerave/pronarëve me mjetet më të mira, suport të vlefshëm dhe mundësi edukimi, RE/MAX siguron një standard të vazhdueshëm dhe cilësor të shërbimeve të pasurive të paluajtshme për të gjithë klientët tanë . Për më tepër, klientët dhe konsulentët përfitojnë të dy nga rrjeti i shkëlqyer internacional dhe bashkëpunimi midis zyrave që thjeshtëson blerjen dhe shitjen e shtëpive ndërkombëtarisht. RE/MAX Albania e filloi aktivitetin e saj më 2013 me synimin për të ndërtuar një rrjet të një cilësie më të mirë të zyrave të pasurive të paluajtshme në Shqipëri, përmes së cilës njerëzit mund të blejnë, të shesin apo të marrin me qira pronën e tyre ideale. Bashkëpunëtorët e shitjeve të RE/MAX-it do të jenë në gjendje t’ju garantojnë një shërbim cilësor, të saktë dhe korrekt. Zyrat tona janë të lokalizuara aktualisht në Tiranë dhe Durrës.