311 Punë aktive

97533 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

Neon Tirana ka nisur aktivitetin e saj në vitin 2000 në fushën e indoor & outdoor advertising. Eshtë themeluar në Tiranë dhe po aty operon si zyrë qendrore, duke përfshirë dhe kryer shërbime anembanë Shqipërisë. Aktiviteti i Neon Tirana konsiston në prodhimin dhe montimin e: reklamave me ndricim, gërma 3D, sinjalistika të ndryshme, punime me pecikllas, tabela me alukobond, printime në (adeziv, rrjetë, letër, kanavacë, letër muri).

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë