535 Punë aktive

100889 Punëkërkues

6300 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Alegria lindi si pasion i njerëzve të rinj për biznesin, të cilin dëshironin ta lidhnin me kënaqësinë e shijes. Pasioni i krijuesve të këtij brandi dhe pergjegjësia e madhe ndaj konsumatorit, ka bërë që nën emrin Alegria të jenë të përzgjedhura dhe të ambalazhuara cilësia më e mirë e frutave të thata,frutave te thara dhe erëzave. Të gjitha keto përzgjidhen vetëm nga kompani dhe prodhues të njohur ndërkombëtare, nëpermjet një stafi të kualifikuar profesionistësh . Sot kompania mbulon me shperndarjen e produkteve te saj te gjithe territorin shqiptar dhe ka si kliente te saj te gjithe rrjetet e supermarketeve shqiptare.

Nga ALEGRIADërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë