Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2015
Themeluar


Albanian Financial Institution shpk

Tirane, Shqipëri Financier Sherbimet Financiare www.afinstitution.com

Përshkrimi i kompanisë

Albanian Financial Institution (AFI) is a private equity company licensed by the Bank of Albania as a Non-Bank Financial Institution to carry out the following activities:

  • All forms of lending
  • Financial leasing
  • Factoring
  • Administration of accounts receivable
  • Guarantees and commitments
  • Advisory, intermediation and other auxiliary financial services on all activities listed above


AFI goal is to become the first choice for their customers by building a long-lasting and sustainable relationship through the quality of their services, experience and knowledge to deliver not only useful, but successful and innovative solutions. AFI mission is to provide the highest level of contemporary financial services in a friendly and professional way in order to foster business development and wise use of financial instruments. By guaranteeing stability and financial development AFI increase the knowledge and skills of their clients to manage and control their financial situation.

Produkte dhe Shërbime

Factoring, Leasing, Administration of Accounts Receivable, Financial Consultancy