Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


OneTech

Durres, Shqipëri Informatik www.onetech.al

Përshkrimi i kompanisë

OneTech is a company dedicated for ERP and CRM systems, our team includes best experts through the country, not only in Dynamics NAV solution design, development, upgrades, but also in Finance & Accounting, Retail, Distribution, Pharmaceuticals, Human Resource, Production and other key areas of business.

Mission

OneTech mission is focused on customer success, by implementing business models to enhance the competitiveness of our customers and by providing tools to eliminate inefficiencies, to improve overall business performance and to deal with market changes in a responsive

Clients

OneTech clients range from emerging companies to those big companies in country. They continue to choose us because of our ability to tackle Microsoft Dynamics NAV deployments large and small, deep industry knowledge, exemplary service, and genuine commitment to client success.

Produkte dhe Shërbime

Dynamics Nav, Retail Systems, Warehouse Systems