362 Punë aktive

96600 Punëkërkues

5884 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2018
Themeluar


Concept Albania Shpk

Tirane, Shqipëri Reklamat www.concept.al

Përshkrimi i kompanisë

Concept Albania një ndër kompanitë lider dhe me shumë përvojë në tregun e reklamave, ka për qëllim ofrimin e shërbimeve cilësore, duke u mbështetur në kombinimin e profesionalizmit të një stafi të përkushtuar dhe cilësitë më të mira teknologjike të makinerive dhe pajisjeve për të mundësuar dhe ofruar produkte, ide kreative dhe dizajn grafik.

Nga Concept Albania Shpk

Tirane, Shqipëri 04-03-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë