447 Punë aktive

92453 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

1994
Themeluar


Berdica Cement

Shkodër , Shqipëri Shperndarje www.berdicacement.al

Përshkrimi i kompanisë

Berdica Cement merret me importin dhe distribucionin e ingredientëve dhe aditivëve për industrinë e materialeve të ndërtimit si dhe atë ushqimore në Shqipëri dhe Kosovë.

Anëtar i

Dhoma Amerikane e Tregtisë

Produkte dhe Shërbime

Berdica Cement

Nga Berdica Cement

Tirane, Durres, Shqipëri 06-11-2018 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë