573 Punë aktive

100770 Punëkërkues

6289 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


NOVARIC Ltd.

Valletta, Malta Consulting Infrastructure And Transportation Data Center Katering, Reklamat, Ndertim, Automobilistik, Bankar, Arsim, Ekzekutiv, Sherbimet Financiare, Hoteleri/Restorant/Bar, Burime Njerezore , Teknologjia e Informacionit , Marketing, Infermieria, Rekrutim, Kujdesi social, Transporti, Turizem novaric.co

Përshkrimi i kompanisë

We at NOVARIC Ltd. believe that through technology you are empowered to respond quickly and intuitively to changing market dynamics. By assessing your ability to harness the right technology, we guide you to become more competitive. NOVARIC brings together expertise from its three strategic building blocks to help clients transform business capabilities and skills for the future. At NOVARIC we aspire to drive innovation in ways that make positive contributions to business and society, by providing solutions which create a brighter, cleaner and more sustainable future for our society and planet.

Media

Produkte dhe Shërbime

Career, Recruitment and Employment

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë