531 Punë aktive

100620 Punëkërkues

6273 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2012
Themeluar


ONLINENOW sh.p.k.

Tirane, Shqipëri Sherbim www.onlinenow.eu

Përshkrimi i kompanisë

Import eksport dhe tregtim. Sherbime trajnimi dhe edukimi. Sherbime konsulence, kerkim tregu,studime te ndryshme. Telemarketing,sherbime telefonie si ne hyrje dhe ne dalje. Prodhim, tregtim, menaxhim i software dhe hardware, tregtim i pajisjeve elektronike. Sherbim administrimi, menaxhim i strukturave administrative per te tretet. Asistence sherbimesh informative.

Onlinenow ofron nje sere sherbimesh operacionale:
  • Kontakt: Degjojne dhe ndihmojne klientet tuaj per ta bere eksperiencen e tyre me ndeërmarrjen tuaj me te mirën e mundshme.
  • Back office: I përgjigjen kerkesave te klienteve tuaj dhe si Z. Wolf, ne u japim zgjidhje problemeve.
  • Sherbime per kredite: Nxisin pagesat e klientëve tuaj me maturi dhe profesionalizëm.
  • Aktivitete biznesi: Marrin per ju kliente te rinj dhe afrojne klientet që largohen nga kompania juaj.

    Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë