534 Punë aktive

100882 Punëkërkues

6297 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Italmed Distribution shpk

Mjekesor www.italmed.al/

Përshkrimi i kompanisë

Italmed-Distribution ofron:

Tregti me shumice dhe pakice, import eksport, marketing te produkteve kozmetike, estetike, higjenike, dietetike,ushqimore, medikamenteve, materialeve e pajisjeve mjeksore dhe aksesoreve te tyre, reagenteve laboratorike etj. Aktivitete te tjera ndihmese, te ndervarura apo ne funksion te aktiviteteve te mesiperme.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë