Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1991
Themeluar


ALNED91 sh.p.k

Tirane, Shqipëri Prodhim https://www.alned91.al

Përshkrimi i kompanisë

ALNED91 sh.p.k eshte firma qe ka ekskluzivitetin e prodhimit dhe te shitjes se birres Rauschberg. Startimi i fabrikës së Birres Rauschberg daton qe prej vitit 1999. Fabrika është e teknologjisë më te fundit Gjermane. Linja teknologjike është vendosur tërësisht e re, bashkëkohore dhe moderne. Po kështu është rritur edhe gama e ambalazhimit dhe e prodhimit. Kushtet aseptike të prodhimit dhe mbushjes na japin sigurinë e një pasterizimi më të lehtë të birrës pa rrezikuar në këtë mënyrë përbërësit e shëndetshëm për të cilët kemi punuar me perkushtim për t’i sjellë në lëngun përfundimtar dhe për të mos ndryshuar shijen e birrës. Përdoret lënda e parë e cilesisë me te mirë Gjermane e gërshetuar me ujin e Malit te Gramozit.

Produkte dhe Shërbime

PREMIUM QUALITY LAGER BEER dhe ADORE WEISS BEER