Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


HIMI SHPK

Prodhim

Përshkrimi i kompanisë

HIMI SHPK eshte e specializuar ne podhimin e artikujve te ndryshem tekstil, ne shitjen me pakice dhe shumice te teksileve dhe export te tyre. (carcaf, jorgane, jastek, dyshek, mbulesa krevati etc).

Produkte dhe Shërbime

Home Tekstil

Çertifikime

ISO 9001