Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2006
Themeluar


JOAL-06 shpk

Pogradec, Shqipëri Ndertim www.joal-06.com/

Përshkrimi i kompanisë

Joal06 ka qene nje nga parneret me te besueshem ne tregun e minierave dhe mineraleve ne Shqiperi.

Si nje eksportues i dores se pare kompania ka zhvilluar aktivitetin e saj kryesisht me parnere ne vendet e rajonit duke shfrytezuar burimet e brendshme dhe investimin. Pergjigjja e shpejte ndaj kerkesave te tregut dhe profesionalizmi jane pikat e tyre kryesore.

Joal06 është me të vërtetë për ju. Më shumë se kjo, puna e tyre ka të bëjë me dhënien e një projekti që jo vetëm që pasqyron buxhetin tuaj, por do të frymëzojë dhe të gjithë ata që e shohin atë.

Joal-06 mban një fokus në zgjidhjen e një problemi duke ofruar zgjidhjen me të mirë. Profesionalizmi dhe përkushtimi i tyre do të thotë që ata të bëjmë gjërat e duhura herën e parë. Nuk ka ndryshime të shtrenjta të kostos së projektit gjatë rrugës ose balotazhit. Joal-06 nuk janë të lumtur nëse një projekt nuk përmbush potencialin e tij.

Kjo përfshin planifikimin e detajuar të para-ndërtimit, i cili është vendimtar për ndërtimin e suksesshëm dhe shpërndarjen në kohë, dhe i lejon klientit dhe ekipit një rrugë të qartë për procesin e tenderimit, fazën e ndërtimit dhe deri në përfundim.

Media