Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.




Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Elite Palace

Tirane, Shqipëri Hoteleri/Restorant/Bar

Përshkrimi i kompanisë

Eshte nje hotel i konceptuar ne menyre te vecante dhe qe funksionon si nje qender relaksi dhe jo thjesht si nje hotel per te kaluar naten. Infrastruktura e zonës në të cilën ndodhet ELITE PALACE, është e ngritur dhe rruga për të vajtur atje është në një zone pa trafik të renduar. Vetem 12 minuta larg qendres se Tiranes dhe jo me shume se 30 minuta largesi nga Aeroporti “Nene Tereza”.

Tek ELITE PALACE do te shijoni diellin e ngrohte që nga lindja e deri në perëndimin e tij. Ndodhen ne nje pozicion strategjik ne lidhje me natyren ku si lindja ashtu dhe perendimi i diellit shijohen ne nje pamje piktoreskee dhe mjaft te hollesishme. Hoteli është i ekspozuar ndaj një peisazhi shumë të vecantë. Nje projekt i ndërthurur me natyrën dhe i mbeshtjelle nga nje ajer i paster krejt larg nga smogu i perditshem qe rendon Tiranen. Vetem pak metra larg ndodhet liqeni i Farkes i konceptuar si parku i ardhshem i kryeqytetit ku secili klient ka rastin te shetise ne nje ambient te qete e te paster per tu relaksuar me pas ne Suitat plot hapesire dhe pamje panoramike qe nuk mund ta gjeni askund tjeter.

Ne funksion te klienteve te hotelit eshte nje SPA e kendshme shrbimet e te ciles si jakuzzi dhe Sauna jane pjese e cmimit te dhomave dhe nuk kerkojne asnje pagese ekstra nga ana e klienteve. Kjo per ti dhene cdo klienti nje relaks te plote e mbreselenes.

Ata jetojne shendetshem dhe per kete eshte e domosdoshme qe te ushqehen shendetshem. Dhe kete duan ta ndajme me miqte dhe dashamiresit e tyre. Me kete qellim kane ngritur nje restorant modern e luksoz ku ushqimi eshte i pregatitur vetem me produkte BIO dhe ku shefat e tyre jane kujdesur qe shijen e tij mos ta keni provuar diku tjeter. Ajo cka restoranti synon t'i ofroje cdo klienti eshte nje eksperience unike ne ushqim, verera dhe koktejle dhe e gjitha kjo ne dobi dhe ne funksion absolut te shendetit.

Ofrohet transporti per ne aeroport apo ne qender te Tiranes sipas kerkesave.

Media

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë