Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Lizard Printing

Tirane, Shqipëri Projektimi/Dizenjimi www.studio-kilica.com

Përshkrimi i kompanisë

Lizard & Studio Kilica Indoor Outdoor Printing / Ideim dhe Realizim Kontaktet : 069 20 44 101 / 069 20 35 174 email: [email protected] Studio Kilica është një nga studiot më të vjetra në fushën e artit dhe design-it, Studio e cila jep në këtë fushë të gjithë dëshirën dhe kapacitetin e saj artistik për diçka gjithmonë të re në një botë tashmë të mbushur me ide. Studio Design Kilica me aktivitet tashmë të konsoliduar prej shume vitesh, ka ditur të interpretojë me korrektesë kërkesat e klientëve, duke ndihmuar në suksesin e shumë kompanive dhe duke fituar simpatinë e besnikërinë e shumë klientëve.