353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

201-500
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


TEB Business Center

Prishtinë, Kosovë Bankar www.teb-kos.com/

Përshkrimi i kompanisë

TEB Business Center is one of the most reputable banks in Kosovo and it is part of recognized banking brand in Turkey supported by international power of BNP Paribas.

Mission: To continually create and increase outstanding value for customers, shareholders, employees and society.

Vision:: To be the best bank in Kosovo

Produkte dhe Shërbime

Banknig, Online Banking Starcard, Online Shopping, Consumer Loan, Agro Loan

Video

Nga TEB Business Center

Prishtinë, Kosovë 18-11-2018 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë