Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

1996
Themeluar


BENETON'S SHPK

Prodhim

Përshkrimi i kompanisë

Kompania "Beneton's" shpk operon ne sektorin privat qe nga data e themelimit te saj 1996. Kompania e ushtron aktivitetin e saj ne Xhafzotaj, Rrashbull, Durres. Objeti i kompanise eshte prodhim profile per mobilje dhe dyer te brendshme. Objekti ku zhvillohet aktiviteti eshte shume prane , objektit te Brunes shpk (si pike referimi).

Produkte dhe Shërbime

Prodhim profile per mobilje dhe dyer te brendshme

Punët aktive nga BENETON'S SHPK

Durres, Shqipëri 02-09-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.