Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2001
Themeluar


Banka Ekonomike

Prishtinë, Kosovë Financa http://www.bekonomike.com/sq/fillimi

Përshkrimi i kompanisë

Banka Ekonomike është licencuar më 28.05.2001, ndërsa punën e ka filluar në fillim të qershorit të po këtij viti. Nga momenti i licencimit, Banka Ekonomike, ka pësuar ndryshime të rëndësishme, në të gjitha aspektet e zhvillimit dhe është banka e vetme me 100% kapital vendor. Banka Ekonomike ka një rrjetë të zhvilluar në mënyrë graduale dhe të shpërndarë në gjithë territorin e Kosovës. Banka Ekonomike aktualisht ka 33 njësi bankare, nga të cilat, 7 degë janë në qendrat kryesore të Kosovës dhe 26 nëndegë gravitojnë nëpër njësitë më të vogla regjionale.

Vizioni
Bankë e orientuar në rritje të qëndrueshme dhe kualitative, shërbime cilësore dhe standarde të larta profesionale.

Misioni

Bankë vendore MODEL duke:
  • Mundësuar klientëve qasje të lehtë dhe të shpejtë tek produktet e diversifikuara bankare, duke ngritur vlerën për klientët, të punësuarit dhe aksionarët;
  • Ofrues vendas modern i shërbimeve elektronike bankare;
  • Determinim në ngritje profesionale për të punësuarit tanë;
  • Etika, respekti dhe puna ekipore janë vlerat tona;
  • Ligjet, politikat dhe procedurat respektohen me përpikëri!

Media

Video